Náplň do sedacích vaků 150 l Delux EMI

TOP 36 v kategorii Sedací vaky a pytle

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Náplň do sedacích vaků 150 l Delux EMI

Náplň do sedacích vaků 150 l Delux vytváří pohodlí i na starších sedacích vacích Náplň do sedacích vaků Delux EMI tvoří polystyrenové kuličky s objemem 150 litrů. EPS...
660 Kč
Doprava 130 Kč,Do týdne
Doporučená nabídka EMI CZ

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do týdne • 1 varianta130 Kč95 % • 532 recenzíDalší informace

Popis produktu

Náplň do sedacích vaků 150 l Delux vytváří pohodlí i na starších sedacích vacích Náplň do sedacích vaků Delux EMI tvoří polystyrenové kuličky s objemem 150 litrů. EPS...

Parametry produktu

Výrobce
Značka
Vzhled
sedací vak
Výplň
EPS
Nafukovací
ne

Parametry produktu

Výrobce
Značka
Vzhled
sedací vak
Výplň
EPS
Nafukovací
ne

Popis produktu

Náplň do sedacích vaků 150 l Delux vytváří pohodlí i na starších sedacích vacích

Náplň do sedacích vaků Delux EMI tvoří polystyrenové kuličky s objemem 150 litrů. EPS kuličky jsou zdravotně nezávadné, takže pohodlí sedacího vaku plněného tímto materiálem si užijí i alergici a malé děti. I když jsou všechny sedací vaky EMI dodávány s novou výplní, ta se po čase užívání prosedí, ztratí svůj objem a pevnost. Opotřebení výplně je závislé především na intenzitě používání a vaší hmotnosti, proto neexistuje univerzální doporučení, jak často byste měli EPS kuličky měnit.

Kdy je potřeba náplň do sedacích vaků měnit?

Opotřebovaný granulát ztrácí svou vzdušnost a schopnost přesypávat se ze strany na stranu. Staré polystyrenové kuličky už nemají pravidelný a symetrický tvar a po stlačení se nedokáží vrátit do původní podoby. Stejné příznaky se odrážejí i na sedacím vaku, který nedrží požadovaný tvar, ztrácí objem a vypadá propadnutý. Tehdy je vhodné EPS kuličky buď doplnit, nebo nejlépe úplně vyměnit za novou náplň do sedacích vaků. K tomu slouží otvory chráněné zipem, které zamezují samovolnému úniku granulátu, ale zároveň umožňují i jeho snadné doplnění.

Nábytkářský polystyren vs. drcený stavební polystyren

Kromě kvalitních EPS kuliček, které jsou doporučenou a zdraví neškodnou náplní do sedacích vaků, se můžete setkat také s náplní v podobě drceného stavebního polystyrenu. Polystyrenová drť je sice cenově dostupnější alternativou, ale protože pochází ze stavebních zbytků, kromě polystyrenu může obsahovat mnoho dalších surovin, materiálů a látek. Ty jsou pro interiérové využití nevhodné, v případě malých dětí dokonce zdraví ohrožující. Nábytkářský polystyren se skládá z kuliček pravidelných tvarů a stavební polystyren tvoří směs zbytků různých tvarů a velikostí. Z toho vyplývá, že v případě drceného polystyrenu si pohodlí a komfortního odpočinku moc neužijete.

Pár rád na závěr

Čerstvě vyrobený polystyren má specifickou výraznou vůni, se kterou se můžete setkat po vybalení náplně. Aroma polystyrenu má sice do příjemné vůně daleko, ale je stejně zdraví neškodné jako pach levandule či fialek. Tato vůně se na čerstvém vzduchu ztratí během jednoho či dvou dnů. Nezapomínejte, že množství náplně je závislé na objemu konkrétního sedacího polštáře. Jelikož ne každému sedí stejná tvrdost, tuhost polštáře si můžete regulovat přidáním nebo odebíráním náplně.

Výhody polystyrenových EPS kuliček: zdraví neškodné pravidelný tvar vzdušnost lehký materiál snadné doplňování regulování tuhosti polštáře

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.